jump to navigation

Turkcell, KOBİ’lere çözüm üretecek October 8, 2008

Posted by Bahadir Sahin in Haber (News), Turkce.
Tags: , , , ,
trackback


Kaya Ramada Oteli’nde düzenlenen toplantıda konuşan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Cenk Serdar, ”Yeni çözümümüz, KOBİ’lerin teknolojiyi etkin kullanmasını sağlamayı ve firmaların bilişim yatırım maliyetlerini düşürmeyi amaçlıyor” dedi.

Şirketlerin yeni çözümden faydalanabilmek için yapmaları gereken tek şeyin ihtiyaçlarını belirleyerek çözümler arasından tercih yapmaları olduğunu anlatan Serdar, bu şekilde şirketlerin bilgisayarlarına hiç bir yazılım kurmalarına gerek kalmadan, internete ulaşabildikleri her yerden diledikleri bilgilere Turkcell güvencesiyle ulaşabileceklerini söyledi.

Tüm Dünyada Hizmet Olarak Yazılım (SAAS) sektörünün hızla büyüdüğünü belirten Cenk Serdar, bunun düşük yatırım maliyeti, daha az bilişim teknolojisi personeli çalıştırma ve donanımların yıllık bakım giderlerinin olmaması gibi imkanlar tanıdığını kaydetti. Serdar, 15 iş ortağı, 4 farklı kategori ve 24 farklı çözümle şirketlerin hizmet alabileceğini sözlerine ekledi.

Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Münir Kundakçı ise ”Microsoft olarak firmaların pazarlama, satış ve servis süreçlerini, yönetim şekillerini sürekli inceliyor ve firmaların ihtiyaçlarına en uygun ürünleri geliştirmek üzere yatırım yapıyoruz” diye konuştu. Kundakçı, sektörüne özel şablonlarla etkin şekilde çalışacak firmalar için de farklı kiralama ve barındırma seçenekleri oluşturduklarını bildirdi.

http://www.istecozumler.com, şirketlerin e-posta adresi ve web sitesi gibi temel ihtiyaçlarının yanında müşteri ilişkilerini geliştirmek için SMS çözümleri, müşteri ilişkileri yönetimi uygulamaları ve saha takibi için araç takip sistemi uygulamaları gibi ihtiyaçlara da çözüm sağlıyor.

Advertisements

Comments»

No comments yet — be the first.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: