jump to navigation

Nokia’dan Ramazan’a özel hizmetler August 24, 2008

Posted by Bahadir Sahin in Calismalar (Studies), Turkce.
Tags: , , , ,
trackback


Nokia Müslüman kullanıcıları için Ramazan’a özel ücretsiz telefon programı geliştirdi. Peki bu programlar içerisinde neler var? İşte Nokia’nın sunduğu Ramazan hizmetleri…

Nokia Şirketi, Ramazan için özel dizayn edilmiş ücretsiz telefon programları ve hizmetlerini Müslüman müşterileri için kullanıma hazır hale getirdiğini açıkladı.

Nokia’nın geliştiridiği programlar, GSM şirketleriyle uyumlu olan Arap ülkelerindeki telefonlara internet üzerinden yüklenebilecek.

Bu programlar sayesinde kullanıcı, Ramazan ayıyla daha fazla etkileşim içerisinde olacak. Şirket, GSM yayınlarına uygun Ramazan 2008 paketini, Suudi Arabistan’da ve bölgede ne zaman dağıtılacağını yakında ilan edecek.

NOKİAMAPS HARİTA HİZMETİ

Nokia’nın sunduğu Nokiamaps harita hizmetiyle başta Mekke ve Medine olmak üzere Ortadoğu’nun farklı ülkelerindeki en büyük caminin yerini bulabilmek ve bu yerlere nasıl ulaşılacağını göstermek mümkün olabilecek. Bu ülkelerin içerisinde BAE, Mısır, Fas Krallığı, Ürdün ve Pakistan bulunuyor.

Söz konusu programı N78, N70 Music Edition, E51, 3120 Classic, 6500 Slight, 6300, 2630 gibi modellere yüklemek mümkün. Ayrıca, N73, N95, N95 8 GB, N82, E90, E71, 6210 Navigator, 6220 Classic modellerinin kullanıcıları da bu programı ücretsiz olarak şirketin internet sitesinden ücretsiz yükleyebilecek.

PROGRAMLAR ÜCRETSİZ

Nokia şirketi, Nokia kullanıcılarına mobil telefonların sağladığı tüm imkânlardan ücretsiz olarak yararlanmasını sağlamak üzere mevcut programları geliştirmeye çalışıyor. Ramazan ayı için geliştirilen programlar, bölgedeki stratejisinin bir parçası…

Advertisements

Comments»

No comments yet — be the first.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: